Linksmi ir juokingi SMS tekstai bei šmaikščios SMS žinutės. Pralinksmink savo artimą žmogų, draugą ar kolegą linksma ir juokinga SMS žinute.


Aš beprotiškai įsimylėjau tavo žvilgsnį,
tavo fantastiškas, kerinčias bei išraiškingas akis...
Negaliu susitaikyti su ta mintimi, kad tu ne mano,
o kaimyno karvė...

Kodel Japonijoj visi tokie protingi? Todel, kad pas juos nera blondiniu!!
Mano ranka nuslysta žemyn ir paliečia tai, ko visai nenorėjo!...jis stovi... o kodėl jis neina? Teks nešt pas meistrą! Gal pagaliau žinosiu kiek valandų!
Vyrai: 20 metų – playboy,
30 metų – play man,
50 metų – play off,
70 metų – game over...

Aš prisiliečiu. Toks karštis užlieja mane.. Rankų net nesinori atitraukti. Taip gera ir malonu, kai tave šildo. Taip gera namie turėt metalo gabalą - radiatorių.
Aš norėjau Tau atsiusti kažką mielo ir tokio, kas priverstų visą laiką šypsotis, bet paštininkas liepė išlipti iš pašto dėžutės..:)
Kur esi šiąnakt, aš beviltiškai tavęs pasiilgau, aš noriu jausti tave ant savo nuogo kūno, aš turiu eiti miegoti kartu su tavim, kur tu.. kvaila pižama
Gali nupirkti namą, bet ne namus. Gali nupirkti laikrodi, bet ne laiką. Gali nupirkti seksą, bet ne meilę. Tai geriau visus $ atiduok man.
Vardant dievo alaus ir barklajaus ir žolės dūmo amen.. alau mūsų, kuris esi utenoje tesie tavo valia, tegyvuoja tavo darykla kaip utenoje taip pat ir vilniuje.. kasdienines pusles duok mums ir palaimink mūsų tusus, nes mes esam žmonės.. ir gelbėk mus pakmielo amen..
Gyvenimas tai lyg tualetinis popierius - ilgas, pilkas ir visas į šikną...