Populiariausi anekdotai įvairiomis temomis.


Po ilgų svarstymų Irano vyriausybė nusprendė, kad labiausiai antimusulmoniškas karikatūras platino Internetas, todėl pastarąjį reikia ketvirčiuoti.
Įsivaizduok, sekmadienis, ant stalo lėkštė cepelinų, pomidoriukų, agurkėlių papjaustyta, alus, toks šaltas, rasojantis, o tu vakar nuo pergėrimo mirei...
Automobiliu važiuoja dvi moterys. Staiga automobilis sustoja. Šalia vairuotojos sėdinti blondinė teiraujasi, kas atsitiko. Vairuotoja atsako, kad baigėsi benzinas. Blondinė nustebusi: "Na tu ir gaudaisi automobiliuose. Aš taip būčiau važiavusi ir toliau".
Vyrukas linksminasi su mergina.... Klasikinė poza: jis - viršuje, ji - apačioje.... Tai tęsiasi pusvalandį, valandą, dvi, tris... Staiga vaikinas:
- Viskas, dabar tu ilgam manęs nematysi....
Mergina su gailesčiu:
- Tu ką, jau išeiti ruošiesi ??
- Ne, verskis ant pilvo...
Laimingai ištekėjusios moterys rytais į darbą važiuoja mašina. O jas veža nelaimingai vedę vyrai.
Moteris prašo gydytojo:
- Na, pasakykite man, koks aš gyvunas...
- Ponia, jūs gi žmogus!
- Na, koks aš žmogus? Ryte keliuosi susivėlusi kaip avis, į darbą lekiu alkana kaip sakalas, įsikimbu į troleibusą kaip bezdžionė ir važiuoju juo kaip zuikis, stumdydamasi kaip meška... Kol atvažiuoju, riejuosi su visais kaip kalė, išlipu apipešiota kaip višta, dirbu visą dieną kaip jautis, paskui kaip skalikas lakstau po parduotuves, apsikraunu kaip kupranugaris ir velkuosi namo kaip nuvarytas kuinas. Namie, ruošdama vakarienę, urzgiu ant vaikų kaip tigras, o ant kaimynų snypščiu kaip gyvatė. Grįžęs iš darbo vyras klausia: "Katytė, valgis paruoštas?" Visus pavalgydinu, paguldau vaikus miegoti, pati guluosi. Vyras, atėjęs į lovą, sako: "Pasitrauk, karve, nes išsidrėbei kaip kiaulė". Na, argi aš žmogus, gydytojau?
Armėnų radijo klausia:
- Koks skirtumas tarp "Ė" ir "O"?
Armėnų radijas atsako:
- Mes tiksliai nežinome, apie ką jūs klausiate, bet įtariame, kad skirtumas bus apie 10 centimetrų.
Kiekviena motina tikisi, kad jos dukters santuoka bus laimingesnė, nei jos, bet nei viena motina nesitiki, kad jos sūnui pasiseks labiau, nei jo tėvui.
- Mama, nupirk šuniuką?
- Ne.
- Mama, na, būk gera, nupirk šuniuką?
- Nepirksiu.
- Mama, na, labai prašau, nupirk šuniuką?
- Nepirksiu, parduok jį kam nors kitam.
Vieną dieną moteris apsilankė pas kunigą ir sako jam:
- Tėve, aš turiu problemą. Tiksliau dvi papūgas galinčias pasakyti tik vieną sakinį.
- Ką jos sako, - pasidomėjo kunigas.
- Jos sako "Sveikas, mes prostitutės, gal norėtumėt pasidulkinti?".
- Va Jėzau kaip nešvanku,- pasibaisėjo kunigas ir susimąstė minutei. - žinai aš turiu taip pat du papūginus, kuriuos išmokiau melstis ir skaityti advento raštą. Paimk juos ir patalpink viename narve su savo papūgom. Jie išmokys jas drovumo ir gerų kalbų.
Padėkojusi moteris parsinešė papūginus namo ir patalpino viename narve su papūgomis. Tie sau tyliai suko rožančių ir meldėsi. Moteris negalėjo atsistebėti.
Po kelių minučių papūgos neapsikentusios suklykė "Sveikas, mes prostitutes, gal norėtumėt pasidulkinti?".
Kelias minutes stojo spengianti tyla. Galų gale vienas iš papūginų atsisuko į kitą ir sukriokė:
- Mesk tuos suš***us rutuliukus, MŪSŲ MALDOS IŠKLAUSYTOS!!!