Šmaikštūs apgaulingi SMS bei perkeltinės prasmės SMS žinutės ir tekstai. Prajuokink savo artimą žmogų, draugą ar kolegą šmaikščiu pokštu.


As ant taves pykstu ir niekada neatleisiu. Tu man sakei, kad braskes raudonos… tai va prisivalgiau boruziu!


Ar tu norėtum su manimi vertikaliai, o paskui horizontaliai?.. prie ryskios sviesos, judant pastoviu ritmu, aukstyn – zemyn, aukstyn – zemyn… dazyti sienas?


Ryte nevalgau – apie Tave galvoju, diena nevalgau – apie Tave galvoju, vakare nevalgau – apie Tave galvoju, nakti nemiegu – valgyti noriu.


Zavumas… Nuostabumas… Grazumas… Issilavinimas… Gerumas… O jau akiu neapsakomas grazumas. Bet uzteks cia apie mane, kaip tau sekasi?


Dad what vagina looks like? Before sex: a pink rose with soft lovely petals and perfume aroma… And after sex? Boy, have you ever seen a dog eating mayonnaise?


Atspėk mįslę: kas pailgėja paėmus į ranką, padėjus tarp krūtų ir įkišus visai šalia užpakalio. Ką mastai? Siaubas, kokios mintys… Tai juk automobilio saugos diržas.


Pirmas kartas bus sunkus ir skausmingas, antras – slidziai malonus, trecias – rimtingai profesionalus. O po to tik vienas juokas ciuozineti ledo arenoje!


Pavasarį tai daro bitutės, pavasarį tai daro paukšteliai, ar nori, kad ir mes tai darytume pavasarį? Nesvajok, mes niekada neišmoksim skraidyt…


Bitutes tai daro, pauksciukai tai daro, drugeliai tai daro, ir mes galime tai daryti. PAMIRSK, mes niekada neismoksim… skraidyti.


As nezinociau, kaip toliau gyvent, jei pabudus negaleciau paliesti taves ranka, jei negirdeciau tavo snabzdesio ryte, jei kur nors pradingtum, mano zadintuve!